ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است.

فوائد ماساژ سوئدی

  • با افزایش جریان گردش خون در عضلات، اکسیژن و مواد غذایی بیشتری به ماهیچه ها رسیده و همچنین مواد زائد چون اسید لاکتیک با سرعت بیشتری از ماهیچه ها دفع شده و باعث رفع خستگی می گردد
  • بهبود کیفیت خواب که خود منجر به استراحت ذهن و تقویت سیستم ایمنی بدن می گردد
  • ماساژ سوئدی به افرادی که در استرس و تنش های روزمره دچار بی حوصلگی و عدم شادابی شده اند و در مرز افسردگی قرار گرفته اند تو صیه می شود
  • ماساژ سوئدی با گرم کردن و تقویت عضلاتی که از آن ها کمتر استفاده می شود، احتمال آسیب ها ی آتی بر عضلات را کاهش داده و پیری عضلات را به تعویق می اندازد.

ماساژ سوئدی همچنین باعث بهبود عملکرد سیستم لنفاوی بدن شده که در نتیجه آن سرعت دفع مواد زائد حاصل از فعالیت های متابولیک بدن افزایش یافته و نهایتا کمک به بهبود سریع تر گرفتگی های عضلانی, زخم ها و کبودی ها مینماید. ماساژ سوئدی به افرادی که مبتلا به ضعف مفاصل هستند, به دلیل افزایش دادن الاستیکی و انعطاف پذیری بافت ها و کاهش دردهایشان توصیه می گردد.

تکنیک های ماساژ سوئدی

در ماساژ سوئدی از روغن مخصوص ماساژ سوئدی استفاده می شود. در طول این ماساژ, ماساژور با حرکات کششی، فشاری, لرزشی با هدف افزایش اکسیژن موجود در خون و دفع سموم از عضلات به سمت قلب اعمال می نماید.

موارد منع ماساژ سوئدی

دیسک کمر- دیسک گردن- آرتروز- پوکی استخوان- افراد مسن - خانم های باردار - بیماران سرطانی

هزینه و زمان ماساژ سوئدی

مدت زمان 60 دقیقه

 ماساژور ایرانی (فقط بانوان) : - تومان

ماساژور تایلندی    2.180.000  تومان

مدت زمان 90 دقیقه

 ماساژور ایرانی (فقط بانوان) : - تومان

ماساژور تایلندی    3.040.000  تومان

مدت زمان 120 دقیقه

 ماساژور ایرانی (فقط بانوان) : - تومان

ماساژور تایلندی     3.780.000  تومان