ماساژ سنگ داغ
3.63
تاریخ انتشار : ۱۳۸۸/۱۰/۱۱

 

 

 

 

ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ نوعی درمان آرام بخش عمیق و ماساژی بسیار لذت بخش بوده که در ماساژ سنگ داغ  ماساژور با استفاده از سنگهای اتش فشانی به رفع گرفتگی ها و تنش های عمیق عضلانی می پردازد.

 

تکنیک ماساژ سنگ داغ:

در ماساژ سنگ داغ، سنگ های آتشفشانی، سالت و سنگ مرمر در آب گرم حرارت دیده و در روغن غلطانده می شوند. در ماساژ سنگ داغ  ابتدا این سنگهای داغ در سایزهای مختلف بر روی نقاط حساس و کلیدی بدن تحت فشار قرار گرفته تا به عمق ماهیچه های سفت و دارای تنش های ماهیچه ای نفوذ نمایند. در انتهای ماساژ سنگ داغ  از سنگ مرمر یخ برای برخی نواحی خاص استفاده می شود که این گرما و سرما تعادل را برای بدن به ارمغان می آورد.

 

فوائد ماساژ سنگ داغ:

در ماساژ سنگ داغ گرما و وزن سنگها تاثیر بسزایی در نرم شدن بافت نواحی مختلف بدن دارند. ماساژ سنگ داغ با تلفیقی از فشار،ماساژ سنتی تایلند و ماساژ سوئدی همراه با گرمای نفوذ کننده از سنگ های داغ باعث بر طرف شدن درد، بالا رفتن هماهنگی و تعادل بدن و در نهایت آرامش می شود. همچنین در ماساژ سنگ داغ,  سنگ های داغی که روی ستون فقرات گذاشته می شوند، باعث آرامش و تسکین سیستم اعصاب مرکزی میشود.

ماساژ سنگ داغ به افرادی که دارای گرفتگی های عضلانی عمیق بوده و تمایل دارند که گرفتگی هایشان طی یک ماساژ ارام و بدون اعمال فشار رفع گردد توصیه میشود.

همچنین از فواید ماساژ سنگ داغ میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

-دفع سموم بدن

-تقویت سیستم عصبی

-افزایش تمرکز

-مناسب برای مبتلایان به ام اس

-مناسب برای مبتلایان به بیماری فیبرومالژیا

 

موارد منع استفاده از ماساژ سنگ داغ:

-افراد مبتلا به دیابت

-افراد مبتلا به فشار خون بالا

-افراد مبتلا به نارسایی های قلبی

-بعد از حمام افتاب

-افرادی که به علت مصرف دارو یا ابتلا به بیماری خاص غلظت خون شان کاهش یافته است

 

مدت زمان و هزینه استفاده از ماساژ سنگ داغ:

مدت زمان استفاده از ماساژ سنگ داغ 90 دقیقه بوده و هزینه آن 290/000 تومان می باشد.

منبع :
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال