اسپای شیر و عسل

در خدمات شیر و عسل از ترکیب شیر و عسل بر روی بدن استفاده می­شود که زیبایی و لطافت را برای پوست به ارمغان می­آورد. عسل دارای خواص بسیار زیادی است که به بهبود پوست خشک کمک می­کند. همچنین نرم کننده­ای طبیعی بوده و پوست را آبرسانی می­کند.

بیشتر
اسپای شکلات

شکلات، فراتر از یک خدمات لوکس و آرامش­بخش است. در این اسپا، ابتدا پوست­های خشک و خشن با اسکراب پاکسازی می­شود و پس از آن بدن با لایه­ای از شکلات توسط فویل­های آلومینیومی برای جذب بهتر پوشانده می­شود.

بیشتر
پکیج آسو

60 دقیقه سنتی تایلندی + 60 دقیقه روغن معطر گیاهی + 30 دقیقه ماساژ

بیشتر
ماساژ هارمونی

ماساژ سر با روغن های گرم تاثیر به سزایی در تقویت ریشه و ساقه مو، تقویت سیستم ایمنی، بهبود خلق و خو و کاهش استرس دارد. بعد از اتمام ماساژ کمپرس سر با حوله های گرم آغشته به عصاره گیاهان درخشندگی خاصی به موها می بخشد.

بیشتر
ماساژ سنتی تایلندی

در تایلند همه جا مکانهایی با عنوان ماساژ به چشم می خورد. شاید تنها یک حصیر کوچک که روی زمین پهن شده و یا تختها و صندلیهایی که کنار هم چیده شده. اساس ماساژ تایلندی...

بیشتر
ماساژ رویال تایلندی

ماساژ رویال تایلندی ترکیبی کامل از یک ساعت ماساژ تایلندی و 30 دقیقه ماساژ سر و صورت می باشد. تکنیک ماساژ رویال تایلندی همان تکنیک ماساژ تایلندی به علاوه ماساژ سر و صورت می باشد.

بیشتر
ماساژ روغن معطر گیاهی (آروماتراپی)

در ماساژ روغن, ماساژور از روغن های گیاهی خوشبو و مفید جهت تکمیل فرآیند ماساژ بهره می گیرد. در طبیعت خاص مناطق استوایی انواع گیاهان، گلها و صمغ های چوب وجود دارند که ...

بیشتر
ماساژ روغن و حوله داغ

ماساژ روغن و حوله داغ یک ماساژ بسیار لذت بخش است که به منظور تسکین دردهای موضعی و باز شدن گرفتگیهای عضلانی مورد استفاده قرار می گیرد. ماساژ روغن و حوله داغ در بین افرادی که...

بیشتر
ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است. ماساژ سوئدی باعث بهبود عملکرد سیستم لنفاوی بدن می شود.

بیشتر
ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ نوعی درمان آرام بخش عمیق و بسیار لذت بخش بوده که در آن ماساژور با استفاده از سنگهای اتش فشانی به رفع گرفتگی ها و تنش های عمیق عضلانی می پردازد.

بیشتر
ماساژ اورینتال

ماساژ اورینتال ماساژی ترکیبی می باشد و برای کسانی که خواهان استفاده از حرکات محکم کششی و ماساژ ملایم بدن به طور همزمان می باشند، بسیار رضایت بخش است.

بیشتر
ماساژ شکلات

شکلات، فراتر از یک خدمات لوکس و آرامش­بخش است. در ماساژ شکلات، ابتدا پوست­های خشک و خشن با اسکراب پاکسازی می­شود و پس از آن بدن با لایه­ای از شکلات توسط فویل­های آلومینیومی برای جذب بهتر پوشانده می­شود.

بیشتر
ماساژ کره گیاهی

ماساژ کره گیاهی ماساژی نرم و ایده آل برای لطافت و شادابی پوست بوده و همچنین این ماساژ به منظور تغذیه سلولهای پوست نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در ماساژ کره گیاهی با استفاده از...

بیشتر
ماساژ شیر و عسل

در خدمات شیر و عسل از ترکیب شیر و عسل بر روی بدن استفاده می­شود که زیبایی و لطافت را برای پوست به ارمغان می­آورد. عسل دارای خواص بسیار زیادی است که به بهبود پوست خشک کمک می­کند. همچنین نرم کننده­ای طبیعی بوده و پوست را آبرسانی می­کند.

بیشتر
ماساژ کمپرس گیاهی

گیاهان در مناطق استوایی به علت شرایط خاص این مناطق اغلب دارای خصوصیات ویژه و منحصر بفردی هستند و فواید متعدد درمانی، تسکینی، آرامش بخشی و... دارند. به عنوان مثال یک نوع معجون گیاهی ...

بیشتر
ماساژ شمع

این ماساژ روشی جدید و طبیعی برای مراقبت از بدن و پوست آن با استفاده از شمع های مخصوص ماساژ شمع می باشد. در ماساژ شمع از پارافین و کره های معطر گیاهی ، مغذی و شاداب کننده ...

بیشتر
ماساژ پرفرمنس

ماساژ پرفرمنس ماساژی است مختص نواحی شانه و کمر می باشد. ماساژ پرفرمنس به افرادی که به علت نوع کار ساعات طولانی پشت میز می نشینند یا مجبور به رانندگی در مدت طولانی هستند، بسیار ایده آل می باشد.

بیشتر
اسپای آرام

اسپای آرام یک روش فوق العاده آرامش بخش برای رهایی جسم و روان از خستگی های روزمره بوده که در عین حال طراوت, شادابی و لطافت را برای پوست به ارمغان می آورد.

بیشتر
سیرن اسپا

در این نوع اسپا پوست های خشک و خشن با کرم های حاوی شن و نمک شستشو داده شده، پس از آن به مدت 30 دقیقه از ماسک های گیاهی مفید و مغذی و 30 دقیقه از ز روغن های گیاهی تایلند ...

بیشتر
اسکراب بدن

اسکراب بدن روشی فوق العاده برای استراحت ، آرامش و بازآفرینی پوست بدن می باشد. در اسکراب بدن, سلول های مرده پوست بدن با استفاده از کرم های حاوی دانه های ریز اصطلاحاً پولیش داده می شوند.

بیشتر
ماساژ بعد از حمام آفتاب

ماساژ بعد از حمام آفتاب به منظور تکمیل فرآیند حمام آفتاب و ترمیم آسیب های ناشی از تابش نور خورشید بر پوست بدن است که در آن با استفاده از روغن های گیاهی، پوست های ملتهب التیام می یابد.

بیشتر
اسپای دست

اسپای دست پکیجی کامل برای داشتن دست هایی زیبا و سبک می باشد. از دو مرحله تشکیل شده است. در مرحله اول پوست دست به خصوص در نواحی زبر و خشن به طور کامل پاکسازی می شود.

بیشتر
ماساژ صورت

ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند. در ماساژ صورت حرکات فشاری و کششی در نقاط ویژه صورت اعمال می شود.

بیشتر
ماساژ سر

در ماساژ سر با لمس کردن جمجمه که تمام اعصاب بدن انسان در آن قرار دارد و تنش و استرس از آنجا شروع می شود, می توان تمامی عملکردهای نادرست را از بین برد. در ماساژ سر ماساژور ...

بیشتر
اسپای پا

اسپای پا روشی است برای آنان که می خواهند پاهایی نرم و سبک داشته باشند. سپای پا از دو مرحله تشکیل می شود. در مرحله اول پوست پا به خصوص در نواحی زبر پاکسازی می شود.

بیشتر
ماساژ دست

ماساژ دست برای افرادی که خیلی با دست کار می کنند از جمله آرایشگرها، خیاطها و... بسیار مناسب است. در ماساژ دست بر روی نقاط حساس کف دست، انگشت ها، مچ دست و ...

بیشتر
ماساژ پا

پا به عنوان قلب دوم، نقش موثر و مهمی در سلامت کل بدن دارد. پاهای انسان به دلیل تحمل وزن بدن و حفظ تعادل، نقش تعیین کننده ای در آرامش و سلامت انسان دارند، به طوری که ...

بیشتر