ماساژ  پا
1.38
تاریخ انتشار : ۱۳۸۸/۴/۲

 

 

 

 

 

ماساژ پا

پا به عنوان قلب دوم، نقش موثر و مهمی در سلامت کل بدن دارد. پاهای انسان به دلیل تحمل وزن بدن و حفظ تعادل، نقش تعیین کننده ای در آرامش و سلامت انسان دارند، به نحوی که هرگونه خستگی و ناراحتی در ناحیه کف پا بلافاصله به کل بدن سرایت می کند. مدت زیادی است که در نقاط مختلفی از جهان، برخی پزشکان از ماساژ پا ( ماساژ کف پا ) برای تشخیص و درمان بیماریهای گوناگون بهره می گیرند که اصطلاحاً آن را Reflexology نامیده اند. Foot Reflexology یا ماساژ پا در حقیقت بر پایه این عقیده استوار است که بدن شامل انرژیهای پایدار و در جریانی است که با نقاطی بر روی کف پا اتصال دارد.

 

تکنیک ماساژ پا:

در ماساژ پا برای هر عضو مهم از بدن و سر، بخش کوچکی از پا را در نظر می گیرند که با آن عضو مرتبط بوده و با ماساژ آن بخش از پا به تسکین آن عضو می پردازند.

 

فوائد ماساژ پا:

در ماساژ پا علاوه بر رفع خستگی نواحی کف، مچ و ساق پا ، سایر نقاط بدن نیز تحریک شده و از طریق ارتباط شان با کف پا آرامش پیدا می کنند.

 

مدت زمان و هزینه استفاده از ماساژ پا:

مدت زمان استفاده از ماساژ پا 60 و 90 دقیقه می باشد.همچنین میهمانان گرامی می توانند از 30 دقیقه ماساژ پا به عنوان ماساژ تکمیلی همراه با ماساژی دیگر استفاده نمایند.

هزینه 60 دقیقه ماساژ پا 135/000 تومان می باشد.

منبع :
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال